III Zlot Lubelskich Straszydełek

zlot

Z lekkim opóźnieniem, ale za to z ogromną radością opowiem Wam o uwaga: już III zlocie Lubelskich Straszydełek organizowanym przez naszą kochaną Sylwię Czerwonousta i Olę Malowane OczyTradycyjnie spotkałyśmy się w Restauracji w Bramie w Lubartowie, której kuchnię pokochała już chyba każda z nas! Jeśli będziecie kiedyś chociaż przejeżdżać przez Lubartów to warto zatrzymać się tam na obiad 🙂 Spotkanie niemal rodzinne, znamy się już trochę, prywatnie utrzymujemy kontakty, więc takie spotkania to prawdziwa przyjemność – w końcu nie łatwo zebrać taką gromadę jednego dnia! Czasem zatem ucieka baaaardzo szybko.

Poza Organizatorkami, było jeszcze 14 blogerek w tym ja! Ha! 😀

Klaudia – CLAUCZARNULKAA
Madziulka – MAZGOO.pl
Gabrysia -KosmetykiNaKozetce
Marta – KiciaMakeupArt
Gosia -EsyFloresy77
Iwonka – Zgierska_EterycznySwiat
Kasia – ZOŁZAzKITKA
Madzia – TheWomenLife_blog
Paulina- TheBeautifulduty.pl
Kasia -KoloroweMaliny
Kasia -PoradyMamyKasi
Emilka -COSMA_TICS
Karolina – PitBajka

Dodatkowo i ja chciałam podziękować naszej Madzi Mazgoo za fantastyczne zdjęcia zrobione na spotkaniu!

Zgodnie z Naszą lubelską tradycją głównym celem spotkania była licytacja, tym razem dla Łukasza, który uległ bardzo poważnemu wypadkowi. Wspólnymi siłami udało się uzbierać prawie 1300 zł i pieniążki już zostały wpłacone na konto. Ale uwaga! Wy również możecie pomóc Łukaszowi! Link do zbiórki – TUTAJ.

A oto sponsorzy tego niezwykłego wydarzenia oraz firmy, które hojnie obdarowały nas na cele licytacji: Essence CosmeticsUzdroviscoFrancuskie PerfumyTahe PolskaChicchiq BeautyBielendaKejOver CosmeticsDrogeria EkozuzuMonplerEcospaBiodermicIndigo LublinLaQBingo SpaKolastyna.

Poniżej przedstawiam wszystkie cudna od sponsorów, które otrzymałam oraz kilka perełek, które udało mi się cudem wylicytować! Bo nie ukrywam – dziewczyny ostro licytowały! 🙂 Z czego jestem ogromnie dumna! 

I standardowo jak co spotkanie – piękna pamiątka dla nas – czarownic 😀 Dodatki przygotowane przez Sylwię i Olę zawsze trafne i urocze!

Dziewczyny! Ogromnie się cieszę, że już 3 rok z rzędu mogłam z Wami świętować i dobrze zjeść hihih … 🙂 Nie ukrywam, że z ekipą czuję się już jak z rodzinką 🙂 Na pewne wydarzenia się po prostu czeka z utęsknieniem … i to właśnie do takich należy! 3mam w mocno w kciuki za IV edycję :*

Buziaki :*