Uomo Zegna

uomo, sephora
Jakiś czas temu ponownie odwiedził mnie kurier 🙂
Tym razem wygrana prosto od Sephory!
Wygrana natomiast jest dla mojego M. Nowy zapach Uomo od Ermenegildo Zegna o pojemności 100 ml razem z piękną torbą na garnitur! Wszystko bardzo elegancko i solidnie zapakowane.
Oj żebyście widziały minę M. jak to otwierał. Najpierw oczywiście zobaczył dużą torbę … wyciąga ją i widzę dziwną minę zdekoncentrowanego M. Musiałam wyjaśnić, że to torba na garnitur (M. pomyślał, że to bardzo duża torba na zakupy). Było dużo śmiechu …. po czym zobaczył perfumę i niemalże skakał po pokoju 🙂 Zapach jest przepiękny, na M. utrzymuje się przez cały dzień … bardzo męski, elegancki zapach 🙂 
Jak się dowiedział, że wygrałam to dla Niego to była dopiero radość i duma 🙂 
Co by nie było, że zgarniam tylko dla siebie heh 🙂
 
Do kupienia również na stronie Sephory -> KLIK
 
Opracowany przez znanego perfumiarza, Alberto Morilla, twórca m.in. takich zapachów jak Giorgio Armani Acqua Di Giò, Calvin Klein One, Roberto Cavalli Man, czy Bvlgari Man.
 Zapach Uomo stanowi połączenie dwóch silnych składników: szlachetnego cytrusa pochodzenia naturalnego i będącej dziełem nauki, niepowtarzalnej fiołkowej nuty kwiatowej. Połączone nuty eksplodują pewnością siebie i siłą, a gdy osiągają apogeum stają się uosobieniem męskości. Morillas starał się stworzyć zapach, który wyraża nieokiełznane napięcie między siłą i światłem, łącząc te nuty po raz pierwszy, aby stworzyć wrażenie zdecydowanego kunsztu i kuszącej świeżości.