Blogerki charytatywnie

W niedzielę 25 listopada zostałam zaproszona na charytatywne spotkanie blogerek w lubelskiej Restauracji Insomnia. Spotkanie zostało zorganizowane w ekspresowym tempie. Tak zwyczajnie – trzeba było pomóc, więc Madzia wiedziała do kogo się zwrócić 🙂 Na każdym spotkaniu robimy licytację na jakiś cel. Tym razem pieniążki były bardzo potrzebne, szczególnie przed okresem świątecznym. Pani Alicja straciła męża i w dodatku okazało się, że jest ciężko chora …. Została sama z synem, w związku z czym, bez żadnego namysłu pojechałam na spotkanie! 

W spotkaniu zorganizowanym przez cudowną MadzięThe Women Life wzięły udział:

Milena – Makelifeperfect

Sylwia – Czerwonousta

Ola – Malowaneoczy

Gosia – 77fantasmagorie77

Wiola – Niewyparzonapudernica

Karolina – Minimalistka

i ja 🙂

Spotkanie jak każde – w wyborowym towarzystwie! Masa ploteczek i jeszcze więcej prywaty, w końcu znamy się coraz lepiej 🙂 Dzięki licytacji udało się nam uzbierać 500 zł dla Pani Alicji i jej synka! Wszystkie mamy nadzieję, że w święta zagości uśmiech na ich twarzy. Nasze serca zawsze otwieramy przez cały rok, jednak w tym okresie chęć podarowania komuś odrobiny nadziei jest jeszcze większa 🙂

Sponsorzy spotkania, dzięki którym udało się przeprowadzić świetną licytację!

1. Koronkowa – http://koronkowa.pl/ 
 2. Bohomoss – https://bohomoss.com/pl/ 
3. Yves Rocher – https://www.yves-rocher.pl/
4. Rossmann – https://www.rossmann.pl/ 
 5. Equilibra – http://www.equilibra.pl/
6. Pachnąca szafa – https://pachnacaszafa.pl/
7. Janda – https://www.janda.pl/
8. Foods by Ann – https://foodsbyann.com/
9. Le Petit Marseillais – https://www.le-petit-marseillais.pl/
10. Full Mellow – https://www.full-mellow.pl/ 
 11. Carex – https://www.carex.pl/
12. Original Source – https://www.originalsource.pl/
13. Luksja – http://luksja.pl/
14. Nutka – http://nutka-kosmetyki.pl/
15. Liqpharm – https://www.liqpharm.pl/
16. Vis Plantis – https://www.visplantis.pl/
17. Dermedic – https://www.dermedic.pl/
18. Resibo – https://resibo.pl/
19. Mill Clean – http://millclean.pl/
20. Mixit – https://www.mixit.pl/
21. Candle Lite – https://candlelite.pl/ 
22. Laq – http://laq.pl/
23. Zojo Elixirs – https://zojoelixirs.com/ 
 24. Bispol – http://www.bispol.pl/ 
25. Moi Mili –  https://moi-mili.pl/
26. Latula – https://latula.pl/
27. Smaki Lubelszczyzny – http://www.smakilubelszczyzny.pl/ 
 
A oto upominki i rzeczy, które udało mi się wylicytować 🙂

Buziaki :*

  • Piękna inicjatywa <3

  • Serduszko <3

  • Super, że udało nam się pomóc <3

  • Świetna akcja! Brawo dziewczyny!

  • Piękne dziewczyny, piękna inicjatywa 🙂

  • Iwona Wolanin

    Fajne kobitki, fajne dary losu ale wielkie serca najpiękniejsze;) Dzieki Wam, ktos bedzie miała lepsze święta i to jest najważnejsze;) BRAWO WY!

  • Magda Gontarz

    cudowny czas!! Już nie mogę doczekać się kolejnego spotkania! :*