Pomadki Rimmel The Only 1 Matte

rimmel

Witam po dłuższej przerwie 🙂 Wracam dzisiaj do Was z recenzją fantastycznej kolekcji matowych pomadek, które już dobre pół roku goszczą w mojej kosmetyczce. Pomadki wygrałam w jednym z konkursów Rimmel, dzięki czemu trafiła do mnie cała nowa kolekcja tych cudowności. Kolekcja The Only 1 Matte składa się z 6 idealnie dobranych na ten sezon kolorów. 

Na poniższym zdjęciu podpisałam kolorki numerami:

  • 200 – Salute
  • 600 – Keep it coral
  • 700 – Trendsetter
  • 810 – The matte factor 
  • 500 – Take the stage 
  • 120 – Call the shots 

rimmel

Sam producent pomadki określa mianem „hybrydowych” ze względu na ich matowe wykończenie, długotrwały kolor i nawilżenie ust. I przyznam szczerze, że pod tym wszystkim mogę się podpisać obiema rękoma 🙂 Dodatkowym atutem jest zapach pomadek – a na to zwracają uwagę wszystkie osoby, które nimi maluję. Pomadki świetnie się spisują i często używam ich do wykonania makijaży, szczególnie wtedy gdy widzę przesuszone usta. 

Dobrze wiemy, że z reguły większość matowych pomadek wysusza usta – ale nie te 🙂 Po żadnym kolorze nie mam suchych ust, a wręcz przeciwnie – dają uczucie komfortu i dobrze się noszą przez kilka godzin. Kolory są bardzo intensywne, dobrze napigmentowne, co możecie zobaczyć na poniższych zdjęciach . 

Co do trwałości to dają radę z piciem i jedzeniem, jednak po kilku godzinach (w zależności od tego ile jemy i pijemy) ścierają się od wewnętrznej strony ust. Zawsze mam przy sobie jakąś wazelinę, czy błyszczyk do ust i w takich momentach poprawiam sobie kolor. 

rimmelNumer 700 – Trendsetter. Lekki, nudziakowy kolor praktycznie do każdego makijażu na dzień. Najczęściej używam go do pracy.

rimmel
rimmel

Numer 200 – Salute. Pudrowy róż, jednak w dość ciepłej tonacji. Bardzo fajny kolor, wiele osób mnie o niego pytało 🙂

rimmel Numer 600 – Keep it coral. Najfajniejsza koralowa pomadka na jaką trafiłam. Jest mocna i koralowa, ale nie jest rażąca jak większość tego typu pomadek. Fajnie podkreśla dzienny makijaż.

rimmel Numer 120 – Call the shots. Ten kolor razem z poniższym są genialne. A dlaczego? Ponieważ są to dwa bardzo mocne kolory w chłodnej tonacji! To są właśnie te tony, które optycznie wybielają nam zęby i absolutnie zawsze będziemy w nich dobrze wyglądać! 🙂 

rimmel

rimmel Numer 500 – Take the stage. Najpiękniejsza czerwona pomadka jaką mam! Chłody, wybielający zęby kolor 🙂 Dlatego dodaję zdjęcie z ząbkami 😀 A w wakacje warto zadbać o takie kolory na ustach.

rimmel
rimmelI na koniec 810 – The matte factor. Klasyczne wino 🙂

Mam nadzieję, że udało mi się w miarę dobrze pokazać kolory pomadek 🙂 Niestety nie potrafię wybrać ulubionego koloru, ponieważ uważam, że cała kolekcja jest bardzo dobrze przemyślana i wszystkie kolory są niezbędne 😀 Na innych osobach możecie je zobaczyć na moim Fanpage’u. Co do makijażu to na wszystkich zdjęciach jestem tak samo pomalowana – zmienia się tylko kolor pomadki. Dajcie koniecznie znać jak się Wam podoba :* A może posiadacie te pomadki? 

rimmel