Sendello – nowe usługi kurierskie

sendello

Dobrze wiem, że wybranie odpowiedniego przewoźnika dla naszych paczek jest nie lada wyzwaniem – dlatego chciałam Was poinformować o nowym brokerze usług kurierskich Sendello. Wiele z Was prowadzi własne sklepy i działalności, więc myślę, że warto przetestować nową platformę, która posiada dość konkurencyjną ofertę i konto można zintegrować z Allegro 🙂 Jeszcze większa ilość z Nas robi konkursy i rozdania – nawet nie wiecie jak fajnie się je robi, gdy nie trzeba wychodzić z domu, by taki prezent wysłać! Paczki możemy wysyłać krajowe oraz zagraniczne – również w atrakcyjnych cenach.

sendello

Na początku zwrócę uwagę na banalnie prostą wysyłkę paczek! Wystarczy wypełnić formularz online, w którym podajemy ilość i wymiary paczki, wybieramy przewoźnika, podajemy adres nadawcy i odbiorcy, oraz wybieramy dodatkowe usługi (np. pobranie). Dokumenty przewozowe drukujemy automatycznie i czekamy na kuriera, który pojawi się w ciągu 48h! Paczki trafiają do odbiorcy przeważnie na drugi dzień roboczy i oczywiście cały czas możemy monitorować naszą przesyłkę. 

1

Wszystko jest banalnie proste. A jako ciekawostkę dodam, że nawet bez logowania możemy sprawdzić ile nas wyniesie koszt wysyłki naszej paczki – wystarczy tylko podać jej ilość i wymiary 🙂 Ceny zaczynają się już od 7,99 zł, także jestem bardzo ciekawa jakie są Wasze opinie.

Dajcie koniecznie znać jak się Wam podoba oferta Sendello i z jakich usług kurierskich najczęściej korzystacie ? :* 

  • Jak muszę coś wysłać (ale rzadko się zdarza), to po prostu idę na pocztę. 🙂 Nie potrzebuję takich „bajerów”.
    ~Wer

  • Nie znam przewoźnika.

  • Wojtek

    Uwaga Krakvet i Sendfast oraz Sendello to firmy, ktorych wlaścicielem jest ta sama osoba Marek Batko. Firma Sendfast jako broker kurierski notorycznie zalega wielu klientom w tym mojemu bliskiemu znajomemu pieniadze z pobrań. Nie odpowiadają na maile, nie da się dodzwonić i nie odpisują na pisemne wezwania do zapłaty. W związku z tym,że wyżej opisane działania przyjęły stały charakter – radzę omijać firmy w/w osobnika szerokim łukiem. Proszę sprawdzić na infoveriti, jakie firmy są związane z Markiem Batko lat 36. Rowniez KrakVet ma bardzo kiepskie opinie od niezadowolonych klientow.

  • Anna Kwarcińska

    Odradzam korzystanie z firmy SANDELLO. Firma nie wypłaca pieniędzy z pobrań i oszukuje swoich klientów. Są mi winni kilka tysięcy. Nie polecam